środa, 26 czerwca 2019

Magazyn MiniMini+ numer czerwiec/lipiec

Dzisiaj podejrzymy sobie kolejne czasopismo dla dzieci, które aktualnie możecie znaleźć w kioskach.  Jest to gazetka MiniMini+. Aktualnie w sprzedaży znajduje się numer czerwiec/lipiec z kilkoma ciekawymi dodatkami.


Prezenty jakie znajdziecie w tej gazetce to: tubka ciastoliny, książeczka o Tupciu Chrupciu oraz saszetka Molang. Z kolei w saszetce znajdują się kolejne cztery dodatki: 2 gumki do ścierania, notesik oraz naklejki. Moi chłopcy są bardzo łasi na takie gadżety;)


W środku gazetki jak zawsze na początku znajduje się opowiadanie o przygodach rybki MiniMini oraz jej przyjaciół. Na końcu opowiadania znajduje się test wiedzy z pytaniami do przeczytanej bajeczki. Następnie zaczynają się różnorodne zadania z bohaterami ulubionych bajek, na przykład Kucykami Pony:


Strażakiem Samem, czy Oktonautami:


Nie brakuje również ciekawostek np. o potrzebie picia wody czy o meduzach.


Zadania w gazetce są bardzo różnorodne. W tym numerze znajdziecie na przykład labirynt, układanie tekstu w odpowiedniej kolejności, szukanie różnic, rysowanie szlaczków, szukanie właściwego cienia. Na końcu jak zawsze znajduje się konkurs plastyczny, w którym można zdobyć ciekawe nagrody.
Magazyn kosztuje 11,99 zł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...