Czasopismo Super Wings- numer lipiec/sierpień

Niedawno w kioskach pojawił się kolejny numer bardzo lubianej przez nas gazetki Super Wings. Czasopismo to lubimy przede wszystkim za jego edukacyjny walor- podczas czytania gazetki i rozwiązywania zadań dzieci poznają geografię oraz różne kraje, zwyczaje ludzi tam mieszkających, czy charakterystyczne elementy np. budynki.
W tym numerze Dżetek wraz z przyjaciółmi zabiera nas w podróż do Kalifornii.
Oczywiście jak zawsze nie zabrakło też prezentów dla małych czytelników- tym razem do gazetki dołączona jest saszetka z dwoma kauczukowymi piłeczkami (moje dzieci je uwielbiają!) oraz zabawka tablecik.


Magazyn rozpoczyna się ilustrowanym opowiadaniem o tym, jak Dżetek dostarczał paczkę Rileyowi- młodemu reżyserowi z Kaliforni. Przy okazji Dżetek wraz z Lotkiem dostali okazję na zagranie w prawdziwym filmie. Na końcu opowiadania znajduje się quiz, w którym dzieci mogą sprawdzić ile udało im się zapamiętać.


Dalej zaczynają się ciekawe zadania np. labirynt, szukanie różnic, kolorowanka, łączenie kropek. Dzieci mogą też poczytać o Lotku, niebieskim samolocie:


Oczywiście są również ciekawostki o Kalifornii, a także zadanie z mapą:


Oprócz tego w gazetce znajdziecie również plakat, przepis na słodką przekąskę oraz konkurs plastyczny.
Czasopismo kosztuje 9.99 zł. Kolejny numer ukaże się 18 września.Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej