piątek, 6 września 2019

Wygraj zestaw zabawek marki Canpol babies

Tak! Po raz kolejny zostałam wybrana do organizowania konkursu w ramach programu Blogosfera Canpol babies. Bardzo cieszy mnie zaufanie, którym obdarza mnie firma Canpol babies oraz możliwość obdarowania Was wspaniałą nagrodą.

Tym razem nagroda jest jedna- jest to zestaw zabawek niemowlęcych:Zadanie konkursowe jak zawsze proste i kreatywne:
Zaproponuj zabawę z dzieckiem, która rozwija. Może to być zabawa dla niemowlaka lub starszego dziecka. Forma zgłoszenia dowolna- rysunek, zdjęcie, opis, wierszyk. 

Zgłoszenia konkursowe możecie dodawać w komentarzu do tego posta lub pod postem konkursowym na Facebooku. Konkurs trwa do 22 września do godziny 23:59.
W ciągu 5 dni od zakończenia konkursu wybiorę jedną osobę, której zgłoszenie najbardziej mi się spodoba. Do tej osoby powędruje zestaw zabawek od firmy Canpol babies.

Ważne- jeśli dodajecie zgłoszenie z konta anonimowego zostawcie swojego maila! Dzięki temu będę miała możliwość poinformowania o wygranej oraz zweryfikowania zwycięzcy.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem poniższego regulaminu.

Regulamin konkursu: 

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies.
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw zabawek ufundowany przez firmę Canpol babies.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.

5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 06.09.2019 do dnia 22.09.2019 do godz. 23:59.

7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 27.09.2019. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej dobrowolnie podaje swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim. Dane zostaną przekazane sponsorowi konkursu, czyli firmie Canpol babies.

9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
10. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857) 12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
11. Jedna osoba może dodać jedno zgłoszenie. 
12. W przypadku trudności z wybraniem zwycięzcy nagroda przypada osobie, która jest bardziej aktywna na blogu lub na Facebooku (przez aktywność rozumie się lubienie i udostępnianie treści, a także dodawanie komentarzy)


7 komentarzy:

 1. Zabawy przydadzą się każdemu z nas, bo prędzej czy później usłyszymy od naszej pociechy -Mamo nudzi mi się!
  Zabawy dla 2-3 latka to wyzwanie dla wszystkich rodziców.Maluchy w tym wieku, to żywe skarby,ciekawe świata,pragnące każdego dnia nowych doznań… Wszelkie zabawki szybko się nudzą, więc musze znaleźć dla nich nowe zastosowanie w ciekawej zabawie.
  Poniżej przedstawię Wam propozycje każdej naszej zabawy.
  1:szałas z patykiem
  Nasze tipi to tak zwany szałas leśny, więc przed przystąpieniem do konstruowania wybieramy się na spacer do lasu po stertę różnych patyków
  2:banki mydlane
  Puszczanie baniek mydlanych to jedno z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa i świetna zabawa dla dzieci.
  Moj syn jest tą zabawą zachwycony.To świetny pomysl na rodzinną aktywność w plenerze
  3:wodny materac
  Wodny materac wykonujemy ze zwykłego materaca dmuchanego. Wystarczy przez otwór wlać do środka wodę i zabawa gotowa…
  4:malowanie wodnymi balkonami
  Zabawy plenerowe z ciepłą i zimną wodą wzbogacone farbami i kolorowymi balonami to połączenie najbardziej lubianych przez dzieci form aktywności.
  5:gniotek z żelatyny
  Wcześniej robiliśmy już gniotki z mąki i ryżu, ale galaretowaty gniotek z żelatyny to nasz prawdziwy hit.
  6:teatrzyk i pacynki
  Lalkarstwo i tworzenie teatrzyku daje mojemu dziecku możliwość wcielania się w różne postacie, przekazywania emocji i tworzenie wymyślnych dialogów.
  7:teatr cieni
  Doskonała zabawa pobudzająca wyobraźnię i kreatywność dziecka, a jednocześnie dająca dużo radości i satysfakcji.
  8:szukanie skarbów
  W skrócie chodzi o to, żeby rodzic „zgubił” w trawie różne skarby. Drobne zabawki, monety, nadadzą się też małe owoce
  9: żółwie
  Dzieci rywalizują w dwóch rzędach idąc stopkami (stopa do stopy ) do mety. Wygrywa ten rząd, który pierwszy zakończy zadanie. Zabawa również dla rodzicow😉
  10:żabki
  Do zabawy potrzebna jest długa skakanka. Rodzice kręcą skakanką, a dziecko lub zaprzyjaźniona grupka pojedynczo wykonuje przez nią skoki, do momentu zatrzymania wiru skakanki.
  11:lustro
  Jedno dziecko pokazuje różne figury, miny ... , a pozostała grupa go naśladuje w naszym wypadku my- rodzice
  12:powódź
  Rozkładamy na podłożu gazety. Dzieci biegają po placu. Na hasło „powódź” stają na gazetach. Na hasło „woda opadła” dzieci znów biegają, by na hasło „powódź” ponownie zająć „bezpieczne” miejsce na gazecie.
  13:gry zrecznosciowe
  -Rzut do celu.
  -Zbijanie przedmiotu (np.: z murka, ze słupka, z ławki ).
  -Podbijanie piłki na czas lub liczbę podbić.
  -Gra badmintona.
  Jak widac zabaw jest nieograniczona ilosc a wystarczy do ich tworzenia zaledwie wyobraznia bo przeciez ruch jest potrzebny do prawidłowego rozwoju, więc warto korzystać z okazji. Zabawy ruchowe sprawiają, że kształtuje się poczucie równowagi, sprawność mięśni, precyzja ruchów, zręczność. Do tego dziecko wyszaleje się i rozładuje nagromadzoną energię. To polepszy też jego zdrowie, sen i apetyt😊😊😊

  Kasiulek1702@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zaproponuje zabawę dla starszaka w zasadzie choć i młodsze może się pobawić mamy jesień więc przydadzą się liście masa zimnej porcelany i farbki zdecydowanie taka zabawa to frajda dla całej rodziny i nawet maluch może się bawić w kolorowanie liścia z zimnej porcelany starszak może wyciac już nawet liść z porcelany oraz narysować na nim żyłki a później jak już wyschnie nam porcelana w kształcie liścia zaczyna się super zabawa w malowanie w zasadzie można z porcelany zimnej zrobić wszystko nawet ozdoby na choinkę i nawet wazonik o ile się ją ułoży w odpowiedni kształt do suszenia jak dla mnie to świetna frajda i zabawa dla malucha a można tworzyć różne rzeczy zarówno ozdoby jak i praktyczne rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawa dla dziecka rocznego. Przygotowujemy klocki, piłeczki, nakrętki, spinacze, lub inny zestaw kolorowych przedmiotów tego samego rodzaju. Uczymy dziecko oddzielać przedmioty tego samego koloru, każdy na oddzielną kupkę. Przy okazji powtarzamy jaki to kolor po polsku i angielsku. Dziecko jak zacznie mówić będzie juz znało te kolorki. 😉

  Zabawa dla 3 letniego chłopca.
  Drukujemy z Internetu na kareczce znaczki samochodów zbiorczo i uczymy dziecko je rozpoznawać, następnie to samo robimy na spacerze wskazując na samochody. I pytamy dziecko jaka to marka, dziecko bardzo lubi tę zabawę 😉
  Agi723@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje ulubione zabawy to zabawy sensoryczne :)masażyki różnymi fakturami, robienie domowych slimów i innych mas wspomagających dotyk i czucie, wszystkie zabawy dzięki którym dziecko doświadcza i eksploruje świat i uczy się go samodzielnie, a my tylko mu w tym towarzyszymy :)
  monika.debek90@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gabriela siadanie opanowała już do perfekcji a teraz jest na etapie raczkowania i aby ją wspierać w tym jakże ważnym etapie rozwoju staram się aby to wszystko to odbywało się w jej własnym tempie ( bo jest wcześniakiem 35 tyg ) ,nic na siłę i dostarczało przy tym mnóstwo radości .Dlatego pokój przypomina jeden wielki tor przeszkód . Na podłodze porozkładane są kolorowe poduszki w rożnych rozmiarach oraz przeróżne przedmioty klocki ,samochodziki po starszym bracie ,piłeczki ,woreczek z pestkami wiśni i tunel przez który dziecko morze się przeczołgać oraz „uciekające” zabawki. Dla Gabrieli każdy przedmiot którego jeszcze nie widziała jest ciekawy i interesujący i dlatego stara się za nim podążać czasami (przypominając przy tym gąsienice a innym razem żabkę) i wyciągać ręce w jego stronę . Zabawa i nauka dzięki takiemu torowi przeszkód daje radości co nie miara bo moja córcia bardzo się stara ,chociaż ma dni leniuszka i jej minka mówi ,,mamo podnieś mnie z już tego brzuszka ". Aby ją wspierać w raczkowaniu dużo leży na podłodze na brzuszku bo mocne mięśnie odgrywają bardzo ważną rolę w raczkowaniu .Uśmiech mamy wynagradza jej wszystkie trudności i przeszkody które musi pokonać. Córeczka ten sposób uczy się i poznaje otaczający ją świat.Mała rzeczy a dają jej tyle radości ,oczywiście najbardziej uwielbia wszelkie zakazane przedmioty typu gazeta ,bo szeleści i idealnie nadaje się do buzi . Przedmioty muszą być ciekawa, aby zainteresowały dlatego za każdym razem na podłodze ląduje co innego .Nieodzownym pomocnikiem w raczkowaniu okazuje się starszy brat który z chęcią pokazuje siostrze co i jak należy robić i pomimo że już wyrósł z niektórych zabawek to wspólnie odkrywają radość zabawy na nowo .Chodzik Muzyczny córunia chętnie przetestuje a mamusia zrecenzuje a najlepszą rekomendacją z używania go będzie uśmiech i radość mojego skarba którego radosne piski umilają nam każdy dzień .Zabawa i nauka w jednym to jest to co lubimy najbardziej .Gram dla brata Gabrieli ,który niebawem bedziez z nami .Odliczamy do grudnia scieplinska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...