Promic -książeczki dla najmłodszych

Dziś jeszcze zostaniemy przy tematyce religijnej. Ostatnio zaprezentowałam Wam piękne książeczki o świętych od wydawnictwa Promic .Były to lektury dla trochę starszych dzieci. Dziś dla odmiany pokażę Wam jaką propozycję ma to wydawnictwo dla najmłodszych.


Święty Antoni Padewski
Obywatelu niebieski
Niech się spełni wola Twoja,
Niech się znajdzie zguba moja.

Święty Antoni z Padwy zasłynął jako patron rzeczy i osób zagubionych. Jest również patronem dzieci, małżeństw, narzeczonych, położnic, ubogich i podróżujących. Jest to jeden z tych "sławnych" świętych, którego zna pewnie większość katolików. I właśnie o świętym Antonim najmłodsi czytelnicy mogą przeczytać w sympatycznej książeczce "Sen świętego Antoniego".
Jest to wierszowana historyjka, która opowiada o tym jak to święty Antoni zgubił się w niebie i nie mógł pomagać dzieciom w poszukiwaniach ich zagubionych rzeczy. Mały Patryk, Basia, Dominik, Maciek, Ania i kilkoro innych maluchów modli się do swoich patronów o odnalezienie Antoniego, który jest im niezbędny w poszukiwaniach kluczy, zabawek czy nawet tatusia. W poszukiwania włączają się wszyscy święci w niebie- czy znajdą Antoniego? A może święty odnajdzie się sam?
Książeczka pełna jest kolorowych ilustracji na których dzieci mogą poszukać zagubionych przedmiotów.
Filipkowi bardzo się spodobała, także polecamy!

W ofercie wydawnictwa możecie znaleźć również kolorowanki o tematyce religijnej i nie tylko. Ich dodatkowym atutem są naklejki, które lubią chyba wszystkie dzieci;) Mój synek jest ich wielkim fanem. Takie kolorowanki dostępne są w cenie 3,50 zł.

"Sen świętego Antoniego"
Liczba stron: 32
Oprawa: twarda
Cena: 19,90 zł
Książka na stronie wydawnictwa: klik

Jak Wam się podobają takie propozycje?

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej