Mój mały naukowiec- KONKURS! + wyniki!

Nie wiem czy wiecie, ale oboje-ja i mąż z wykształcenia jesteśmy chemikami. Skończyliśmy razem chemię na lubelskim UMCSie, byliśmy razem na roku i nawet pracę magisterską pisaliśmy u tego samego promotora.
Kiedyś jak Filipek był mały, miał jakieś półtora roku przebraliśmy go w moją białą koszulę, do rączki daliśmy akcesoria, na nos okulary ochronne i zrobiliśmy sesję zdjęciową pt. Mały chemik;) Zastanawiając się nad tematem konkursu dla was przypomniały mi się te fotki i stąd zrodził się pomysł.
Na facebooku wypowiadaliście się, że konkurs ma być kreatywny, a więc proszę bardzo:)

Temat brzmi:  
"Mój mały naukowiec"

Przedstawić go możecie w dowolnej formie, może być to po prostu wypowiedź, może być wierszyk, rysunek, zdjęcie lub kolaż z kilku fotek. Wygrają trzy osoby, których prace najbardziej nam się spodobają (nam czyli komisji konkursowej w składzie- Mama, Tata i Filipek). Przy zgłoszeniu koniecznie podajcie numer nagrody, o którą walczycie! Oczywiście naukowiec nie znaczy chemik:) Pełna dowolność.

Konkurs przeznaczony jest dla fanów bloga Mama Filipka i Kubusia, a więc polub nas na facebooku- klik oraz dla fanów naszego sponsora, czyli Wydawnictwa Niko (polub na fb tutaj)

Będzie mi miło jeśli udostępnicie post konkursowy na facebooku i zaprosicie do zabawy znajomych, ale nie są to warunki konieczne.

Swoje zgłoszenia możecie umieszczać w komentarzu pod tym postem (podpiszcie się tak jak widniejecie na facebooku), w komentarzach pod banerem konkursowym na facebooku lub wysłać mi na maila (w tytule wpisując konkurs) aneta.sawicka05@gmail.com

Przed wzięciem udziału koniecznie przeczytajcie regulamin, który znajduje się na końcu tego posta.

A teraz najlepsze, czyli to, co do wygrania:)Nagrodą są trzy zestawy książeczek wydawnictwa Niko.
Wszystkie te książeczki zostaną niebawem zrecenzowane na blogu,więc będziecie mieli szansę zapoznać się z nimi przed podjęciem decyzji. Dwie z nich już opisywałam tutaj.

Szykujcie więc swoje zgłoszenia i wypatrujcie recenzji na blogu. A na razie książki możecie zobaczyć bezpośrednio na stronie wydawnictwa


Uwaga!!!! Wyniki konkursu!

Z racji tego, że do konkursu zgłosiło się mało osób i nikt nie walczył o nagrodę numer 3, postanowiłam nagrodzić dwie osoby. Wybór był ogromnie trudny, wszystkie prace były naprawdę świetne i każdy z was włożył w ich przygotowanie wiele trudu, niezależnie od tego, czy był to wierszyk czy zdjęcie. Chciałabym nagrodzić wszystkich, ale nie mam takiej możliwości. Ale kochani nie martwcie się, śledźcie bloga bo już lada chwila wystartuje konkurs z okazji trzecich urodzin mojego Filipka.
A więc nie przedłużając już, ogłaszam, że nagrody powędrują do:
Zestaw nr I- Pani Monika Flok z córeczką Natalką za eksperyment z wulkanem, który bardzo mi się spodobał.
Zestaw nr II- Pani Anna Banasiak z małą Melanią i naukowcem Mikołajem, za rewelacyjną inscenizację zdjęcia. Wiem, że wybierała Pani nagrodę numer 1, ale myślę, że i z tego zestawu będzie synek zadowolony- może nawet bardziej, bo zdecydowanie jest on przeznaczony dla dzieci w wieku ok 3 lat.

Serdecznie gratuluję i czekam na dane do wysyłki nagrody.

Wszystkim dziękuję za udział i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną nadal.
Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie są trzy zestawy książeczek ufundowanych przez wydawnictwo Niko.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa organizator konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 08.02.2016 do dnia 25.02.2016 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 29.02.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.Wyraża również zgodę na publikację swojej pracy na łamach blogach.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sponsorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora związane z przeprowadzanym konkursem.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej