Książeczkowe nowości z wydawnictwa Media Service Zawada

Przed nami dużo wolnych dni oraz najdłuższe wieczory w całym roku. To czas, kiedy szczególnie przydatne okazują się wszelkie planszówki i książeczki, dzięki którym możemy zająć nasze wulkany energii i uniknąć rozniesienia mieszkania lub też nudy, która czasem wkrada się do dziecięcych pokoi. Bardzo się cieszę, że mogę pokazywać Wam na blogu różne ciekawe książeczki z wielu dziedzin- i te do rozwiązywania, i do czytania, i dla chłopaków i dla dziewczynek, dla maluchów i starszaków. Dziś przychodzę z trzema nowościami z wydawnictwa Media Service Zawada, którego książeczki i czasopisma mam przyjemność co jakiś czas dla Was recenzować.


Fanki L.O.L. Surprise na pewno ucieszy wiadomość o nowej książeczce aktywizującej- jest to już szósty numer w tej serii. W książeczce jak zawsze znajduje się mnóstwo ciekawych zadań  oraz arkusz z naklejkami. Są tu testy, łamigłówki, gra planszowa, zabawy w projektowanie. Myślę, że fanki laleczek L.O.L. nie będą się przy tej publikacji nudzić. Moi chłopcy oczywiście nie interesują się takimi książeczkami, ale bardzo chętnie obdarowujemy nimi 6 letnią sąsiadkę lub 8 letnią chrześnicę.
Filip i Kuba za to bardzo lubią bajkę o Blazie i Megamaszynach. Od czasu do czasu oglądają ją w telewizji, a czasami przygody Blaze'a poznajemy w formie książeczek. Tym razem poczytaliśmy o przygodzie w dżungli, do której zawędrował Blaze z przyjaciółmi. Megamaszyny dobrze się bawiły ze zwierzętami do momentu, kiedy Crusher postanowił ukraść złoty róg. Blaze i inne maszyny rzuciły się w pościg, aby odzyskać róg i przywrócić spokój.Jest też coś dla najmłodszych dzieci, a konkretnie tych, które lubią bajkę o pewnej różowej śwince. W tej książeczce dzieci razem z Peppą i Georgem dowiedzą się, czym są cienie, czy można je zgubić oraz jak można wykorzystać je do fajnej zabawy."Skąd te cienie" to już 60 opowiadanie w serii Książeczki z półeczki.


Komentarze

  1. U nas magia tych bajek nie działa na moje dzieci. Za to mamy inne, a do tego masę książeczek z ich bohaterami.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej