Magic Pocket- aktualny numer

Czasopisma dla dzieci są ciekawą odskocznią od tradycyjnych książeczek. Lubimy od czasu do czasu po nie sięgać, bo dają nam możliwość poznania nowych zadań i zagadnień.
Tym razem po raz drugi sięgnęliśmy po magazyn Magic Pocket. Motywem przewodnim aktualnego numeru (czyli listopad/grudzień) są klejnoty. Mój Filip choć jest chłopcem to bardzo lubi wszystko, co się błyszczy (uwielbia np.brokaty), więc gazetka idealnie trafiła w jego gust.


W każdym numerze "Magic Pocket" znajdują się oczywiście dodatki. Tym razem były to dwie włochate figurki oraz plastelina z szablonem do stworzenia dzidziusia. Włochacze spodobały się chłopcom i nawet podzielili się nimi bez żadnej kłótni. W przypadku moich dzieci to niezły wyczyn.


W środku gazetki znajdziecie ciekawostki o różnych klejnotach np.diamentach i truflach. Następnie to, co my lubimy najbardziej, czyli opowiadanie ("Szmaragdy ciotki Adelajdy"), a po nim pytania sprawdzające, co zapamiętaliśmy z tekstu.


W środku czasopisma znajduje się gra planszowa:


A dalej zadania, ciekawostki i przepis na coś słodkiego:


Czasopismo ma 24 strony i kosztuje 12,99 zł.


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej