Blaze i megamaszyny- magazyn dla fanów bajki

Kubuś bardzo długo nie lubił oglądać bajek. Filip od malutkiego miał swoje ulubione programy, a Kuba bajkami nie interesował się wcale, do momentu, aż odkrył bajki edukacyjne. Zainteresowały go dwa tytuły- Umizoomi i Dora-bajki uczące liczenia, segregowania, języka angielskiego. Niestety w telewizji już ich nie ma, za to codziennie po 9, telewizja puls 2 nadaje dwa odcinki bajki Blaze i Megamaszyny. Jak się okazało ta bajeczka również trafiła w gust Kubusia i teraz ogląda ją niemal codziennie.
Bohaterem bajki są Megamaszyny, duże samochody monster trucki. Jest to więc idealna bajka dla małych chłopców. A co najważniejsze również jest edukacyjna- rozwija zainteresowanie techniką, matematyką, nauką. Zachęca dzieci do liczenia, wyjaśnia niektóre zjawiska.
Bardzo się cieszę, że powstają bajki, które angażują dzieci i zachęcają do myślenia, a nie tylko biernego wpatrywania się w ekran.

Dla fanów bajki "Blaze i Megamaszyny" powstało także czasopismo. W aktualnym numerze oprócz gazetki o bohaterach serialu znajdziecie także dodatek w postaci książeczki z zadaniami oraz zabawki- gry w koszykówkę.


A co w środku czasopisma? Jak zawsze mnóstwo świetnej zabawy. Na początek odnajdywanie przedmiotów ukrytych na ilustracji.


Następnie gra planszowa i opowiadanie o tym jak megamaszyny poszukiwały gniazda dinozaura.


Dalej jest także kolorowanka i opis doświadczenia, które można wykonać w domu- wybuchający wulkan- muszę koniecznie zrobić z chłopcami. Po drugiej części opowiadania znajduje się jeszcze kilka ciekawych zadań,a na koniec konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.


Również książeczka z zadaniami będąca dodatkiem do magazynu zapewni dzieciom ciekawą rozrywkę. Znajdziecie tutaj zadania z naklejkami a także naklejki gratisy, kolorowanki, labirynt, łączenie kropek i kilka innych ćwiczeń.Magazyn jest bardzo korzystny cenowo- kosztuje 9,99 zł, a zważywszy na dodatek w postaci książeczki i ciekawą treść naprawdę się opłaca.
Aktualnie w sklepach znajdziecie numer 5- listopad/grudzień.

Czasopismo wydawane jest przez Wydawnictwo Media Service Zawada:


Książeczki z bohaterami bajki Blaze i Megamaszyny kupicie także na:


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej