Bajkowe zimowisko

Grudzień to bardzo klimatyczny miesiąc. Długie zimowe wieczory, atmosfera zbliżających się świąt sprzyjają rodzinnemu spędzaniu czasu. A nie ma lepszego pomysłu na rodzinny wieczór jak wspólne czytanie książek (no może na równi z grami planszowymi).
Uwielbiam te momenty, kiedy siadam z moimi chłopcami, przytulamy się i czytamy. Obaj bardzo lubią książki i zawsze im mało tych chwil spędzonych na wspólnej lekturze. Teraz, w okresie przedświątecznym sięgamy po książeczki związane tematycznie z zimą i Bożym Narodzeniem.


"Bajkowe zimowisko" to niezwykle klimatyczna pozycja związana z zimą i Bożym Narodzeniem. Pięknie ilustrowana książka, która doskonale wprowadza w świąteczny nastrój. Znajdziecie tutaj opowiadania, wierszyki oraz zagadki.


W opowieściach spotkacie tutaj choinki, Mikołaja, prezenty, Stary i Nowy Rok. Opowiadania są króciutkie, dwie, góra trzy strony. Dzięki wierszykom poczujecie magię świąt, a w zagadkach sprawdzicie swoją wiedzę dotyczącą zimy. Mi najbardziej podobają się wierszyki, przypominają mi moje dzieciństwo. Są ładnie skonstruowane, a ich czytanie to przyjemność.


Książka doskonale nadaje się do czytania w zimowe wieczory, przy ciepłej herbatce, pod grubym kocem, kiedy na zewnątrz szaleje wiatr i mróz. Uwielbiam taki nastrój:)
"Bajkowe zimowisko" to bardzo ładnie wydana książeczka, która idealnie sprawdzi się jako prezent.
Kilka informacji o książce: 
Wydawnictwo: Jedność
Autor: Włodzimierz Dulemba; ilustracje: Ola Makowska
Okładka: twarda
Liczba stron: 48
Rok wydania: 2017
Cena: 10 zł
Książka na stronie wydawnictwa- kliknij tutajKomentarze

 1. Idealna książeczka do wprowadzenia dzieci w magię świąt.

  OdpowiedzUsuń
 2. I u nas na topie książki w klimacie świątecznym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś w sam raz na ten okres roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna książeczka. Pierwszy raz słyszę o tym wydawnictwie.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej