Konkurs na trzecie urodziny Filipka!

Wielkimi krokami zbliżają się trzecie urodziny mojego Filipka. Z tej okazji mam dla Was konkurs z fantastyczną nagrodą. Jaką? Sama do końca nie wiem, a to dlatego, że do wygrania jest nagroda niespodzianka. A jeśli robię konkurs z niespodzianką, to nagrodę staram się dopasować do zwycięzcy- pytam o wiek dzieci i dobieram zawartość paczki tak, aby były zadowolone. Jedno co mogę obiecać, to że na pewno osoba, która wygra nie będzie zawiedziona, bo fantów do rozdawania trochę mam;)

Temat konkursu brzmi: Prześlij Filipkowi urodzinowe życzenia

Może to być zdjęcie, kolaż zdjęć, praca plastyczna (tzn. jej zdjęcie). Jeden warunek- musi to być fotka personalizowana, czyli musicie umieścić na niej napis, który będzie świadczył o tym, że jest to zdjęcie na ten konkurs np. 3 urodziny Filipka, sto lat Filipku itd. Na zgłoszeniu musi być imię Filip!

Zgłoszenie możecie wstawić na facebooku w komentarzu pod postem konkursowym lub wysłać mi w prywatnej wiadomości (lub na maila).

Dodatkowo będzie mi milo jeśli: polubicie na facebooku post konkursowy i go udostępnicie, aby informacja o konkursie poszła w świat. Zaproście również znajomych do wspólnej zabawy. Nie są to warunki koniecznie i nie mają wpływu na wybór zwycięzcy. Są po prostu miłym gestem z waszej strony.

Aby wziąć udział w konkursie musicie nas lubić na facebooku- klik

Poniżej znajduje się regulamin, który wypada przeczytać zanim wyślecie swoje zdjęcie.

Wybór zwycięzcy nastąpi po 31 marca, bardzo możliwe, że to sam jubilat zdecyduje kogo chce nagrodzić.
Liczę na Wasz aktywny udział- tym razem jeśli będzie małe zainteresowanie, czyli mniej niż 15 zgłoszeń konkurs zostanie odwołany. 

To jak, kto się bawi z nami?


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest nagroda niespodzianka ufundowana przez organizatora
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa organizator konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 02.03.2016 do dnia 31.03.2016 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 06.04.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.Wyraża również zgodę na publikację swojej pracy na łamach blogach.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sponsorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora związane z przeprowadzanym konkursem.

Komentarze

 1. 3 lata to poważny wiek :) U nas 20 maja będą 2 latka :) Sama nie wiem kiedy to zleciało.

  Sto lat Filipku!

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas 3 lata dopiero we wrześniu ;)
  http://kolorowe-usta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego Filipku, jak tylko Natalka będzie miała chęci to napewno coś Zrobimymonika Flok

  OdpowiedzUsuń
 4. Będziemy działać jak tylko trochę czasu dorwiemy.A można wiedzieć jaki jedt ulubiony bohater Filipka.Jak tak to proszę mi wysłać na priv Agata Wierzgacz na fb.Będę bardzo wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strażak Sam i Psi Patrol:)

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za podpowiedź :) moja córcia też lubi Psi Patrol :D

   Usuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej