Kolorowa edukacja- Psy i Koty

O serii książeczek edukacyjnych "Kolorowa edukacyjna" pisałam Wam w październiku. Pokazałam wtedy trzy tytuły- Pory roku, Parki Narodowe oraz Regiony Polski (klik), a dziś zaprezentuję kolejne dwa.
Tym razem w nasze ręce trafiły książki o psach oraz o kotach.


Czym w ogóle jest seria Kolorowa Edukacja?
Jest to seria kolorowanek, która posiada również walor edukacyjny. Każdy obrazek do kolorowania dotyczy konkretnego zagadnienia i poprzedzony jest krótkim opisem. Jest to seria licząca wiele tytułów. Całą ofertę możecie zobaczyć tutaj


W każdej książeczce znajdują się również naklejki. Ich największym plusem jest fakt, że przedstawiają prawdziwe zdjęcia, a nie typowo dziecięcą grafikę.


Dzięki "Kolorowej edukacji" dzieci mają okazję rozwijać wrażliwość artystyczną, ćwiczyć prawidłowy chwyt kredki, wyciszać się podczas kolorowania, a przy okazji mogą poznawać nowe zagadnienia i zdobywać wiedzę.
W książeczce o pieskach dowiedzą się na przykład o tym w jaki sposób mogą pracować psy- poczytają tutaj o psach ratownikach, psich zaprzęgach, psach pasterskich itd.
W książeczce o kotach można przeczytać o cechach kotów, ich zachowaniu, rasach, opiece nad pupilami.


Polecam serię "Kolorowa Edukacja" dla wszystkich dzieci, które lubią kolorować.


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej