Shimmer&Shine- trzy publikacje dla dzieci

Shimmer&Shine to ciekawa, bardzo kolorowa bajeczka, na pierwszy rzut oka pasująca do dziewczynek, ale i chłopcy lubią czasami popatrzeć. Co prawda wszystko tam ocieka różem i brokatem, ale dzieciom zdaje się to nie przeszkadzać;) Dla fanów bajki wydawnictwo Media Service Zawada wydało szereg różnych książeczek i gazetek, dzięki którym dzieci mogą bawić się i uczyć z ulubionymi bohaterkami. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam aż trzy ciekawe nowości.


Zacznijmy od wydania specjalnego magazynu Shimmer&Shine, który już kilkakrotnie pokazywałam Wam na blogu. Jest to 8 stronnicowa gazetka z kilkoma zadaniami i atrakcyjnym dodatkiem dla dziewczynek- opaską i spinkami.
Druga książeczka, którą chcę Wam pokazać to książka aktywizująca z zadaniami i kolorowankami, 11 numer z tej serii. Znajdziecie tutaj labirynty, szukanie różnic, kolorowanki, łączenie kropek, dobieranie elementów. Do ćwiczeń dołączone są naklejki- jest ich naprawdę sporo.
Ostatnia publikacja to książeczka "W krainie czarów". Jest to książka aktywizująca, ze śliskimi stronami, po której pisze się dołączonym markerem suchościeralnym. Moi chłopcy bardzo lubią zabawy z tego typu książkami, podoba im się to pisanie i ścieranie. Największą zaletą tego typu ćwiczeń jest możliwość wielokrotnego wykorzystania. Zadania jakie tu znajdziecie to rysowanie szlaczków, liczenie, rysowanie drogi, ćwiczenia logiczne, dorysowywanie elementów. Książeczka bardzo mi się podoba ze względu na zróżnicowane polecenia i ładną szatę graficzną.

Wszystkie trzy książeczki zostały wydane przez Wydawnictwo:


Kupicie je także na:


Komentarze

 1. Nasze dziewczynki bardzo lubia ta bajke- fajna propozycja dla ich wielbicielek

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że są w książeczce zagadki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemnie spędza się czas z takimi książeczkami do intelektualnej rozrywki, dzieciaki za nimi przepadają. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córka czasem ogląda bajkę Shimmer&Shine :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze nie słyszałyśmy o tej bajcie, chętnie przetestujemy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pomysł na świetny prezent dla młodej czytelniczki ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój syn uwielbia tygryska z tej bajki

  OdpowiedzUsuń
 8. Moja córka swego czasu bardzo lubiła tą bajkę

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej