Kampanie i konkursy

Szczęście mi ostatnio dopisało, więc pochwalę się moimi wygranymi:)

  • Zostałam ambasadorką kapsułek piorących Vizir na portalu everydayme.pl. W ramach kampanii otrzymałam opakowanie kapsułek oraz kilkanaście próbek do rozdania. Jeśli chodzi o sam produkt, to jestem bardzo zadowolona. Kapsułki są bardzo wydajne i łatwe w użyciu. Dobrze spierają zabrudzenia, a przede wszystkim pięknie pachną. Aż przyjemnie wejść do łazienki, w której wisi pranie.


  • Jednocześnie biorę także udział w kampanii organizowanej na portalu Streetcom. Zostałam ambasadorką marki dr Gerard, a w ramach współpracy otrzymałam całe pudełko pysznych ciastek. Przesyłka idealna, bo akurat często mamy gości. Ciastka są naprawdę smaczne, niestety szybko znikają:D


  • Na facebooku zgłosiłam się do Akademii Moller's i udało mi się dostać do testowania tranu dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Dostałam także kapsułki z tranem, które oddałam mężowi. Tran jest naprawdę smaczny, smakuje cytrynowo. Jest dużo lepszy niż tran Vibovit, który miałam wcześniej. Nawet udaje mi się wcisnąć raz dziennie Filipkowi, a to duży sukces;D 

  • W konkursie organizowanym przez stronę Nie wierzę w bociana wygrałam książeczkę dla Filipka. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu w jaki sposób uczymy swoje dziecko bezpiecznych zachowań. 


  • Na portalu Dzidziusiowo wygrałam zestaw książeczek poznawczych. Książeczkę kontrastową dla dzieci od 3 miesiąca, książeczkę dla dzieci od 6 miesiąca z ilustracjami przedmiotów codziennego użytku oraz książeczkę z cyferkami dla 12 m+. Tą ostatnią dałam Filipkowi, a dwie pozostałe schowałam-będą dla Kubusia na prezent mikołajowy;) Zadanie konkursowe polegało na napisaniu dlaczego warto czytać niemowlakom.
  • Na blogu MaaMaa BaalBinkaa wygrałam dla Kubusia zestaw zabawek od Canpol babies. Zadanie konkursowe brzmiało: "Moje dziecko w kolorowym oceanie". Wysłałam więc zdjęcie i wierszyk:)

  • Na fanpagu Nestle wygraliśmy zestaw produktów- kaszkę i jogurciki. Zadaniem konkursowym było wstawienie zdjęcia nawiązującego do Niebieskiego Misia Nestle.
  • Na stronie blogosfera Canpol babies dostałam się do przetestowania zestawu pielęgnacyjnego dla niemowląt. Recenzja wkrótce.
  • Na portalu familie.pl wygrałam zestaw książeczek z serii Disney baby. Przesyłka jeszcze nie dotarła stąd brak zdjęcia.
  • Nawiązałam również współpracę z wydawnictwem Siedmioróg, także spodziewajcie się recenzji książeczek:) Jedną z nich mogliście już poznać w poprzednim poście

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej