Zawsze wesoło z Biedronką Fionką

Biedroneczki są w kropeczki...i mają w sobie coś takiego, że chyba każdy je lubi. Mój Filipek zawsze jak znajdzie biedronkę, to nosi ją, głaska i często zabiera do domu. Biedronka to taki wesoły pozytywny owad:) Dlatego też Filipkowi bardzo przypadła do gustu książeczka o uroczej biedroneczce Fionce.


Pamiętacie jak w dzieciństwie liczyło się kropki biedronkom, żeby sprawdzić ile mają lat? Biedronka Fionka z opowiadania ma właśnie problem z kropkami- wyrastają jej dwie nowe. Niestety od tego bolą skrzydełka i Fionka, pod troskliwym okiem mamy musi leżeć w łóżku. Ale na dworze jest tak pięknie, tak wiosennie...Biedroneczka lekceważy polecenie mamy i razem z motylkiem wymyka się z domu. Niestety wkrótce spadł deszcz i Fionka została sama. Na szczęście z pomocą przyszła jej sympatyczna mrówka.

"Zawsze wesoło z biedronką Fionką" to przesympatyczna książeczka, która spodoba się każdemu dziecku. Jest ciekawa, krótka i baaaaaardzo kolorowa. Płynie z niej też ważna dla dziecka nauka, że trzeba słuchać mamy i pod żadnym pozorem nie wychodzić samemu.

Filipowi ta książeczka bardzo się spodobała. Polecamy! W ofercie wydawnictwa jest jeszcze kilka innych opowiadań z serii "Biedronka Fionka"

Kilka informacji o książce:
Wydawnictwo: Siedmioróg
Oprawa: miękka
Liczba stron: 16
Cena: 7,99 zł
Książka na stronie wydawnictwa: klik 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej