Pingwiniasty konkurs z Canpol babies

Kilka razy miałam już okazję testować produkty, w ramach programu Blogosfera Canpol babies .Tym razem jednak nie testuję, tylko organizuję dla Was konkurs:)

Zadanie konkursowe brzmi:
Przedstaw pracę, której głównym bohaterem będzie pingwin. Może to być wierszyk, bajka, zdjęcie, kolaż, praca plastyczna, przebranie dziecka i co tylko chcesz. Ważne, aby było autorsko i kreatywnie. Najciekawsza praca zostanie nagrodzona zestawem Canpol babies.

W skład nagrody wchodzą: kubek niekapek, smoczek wraz z zawieszką oraz termoizolacyjna torba spacerowa!

Swoje prace możecie zgłaszać na facebooku pod postem konkursowym, w komentarzach pod tym postem lub wysyłać na maila aneta.sawicka05@gmail.com (w tytule konkurs Canpol babies). Prace wysłane na maila zostaną przeze mnie umieszczone na facebooku (wysyłając zgadzacie się na to).

Konkurs trwa do 25 maja. W ciągu 5 dni podam zwycięzcę, do którego powędruje nagroda.

Nie zapomnijcie o polubieniu profilu Mama Filipka oraz Canpol babies na facebooku. Dodatkowo możecie udostępnić post konkursowy i zaprosić znajomych do zabawy.

Zanim weźmiecie udział koniecznie przeczytajcie poniższy regulamin!
Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez firme Canpol babies.W skład zestawu wchodzi kubek niekapek, smoczek z zawieszką oraz termoizolacyjna torba spacerowa.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 09.05.2016 do dnia 25.05.2016 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 30.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sponsorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dzialania Organizatora w związku z przeprowadzanym konkursem.


Komentarze

 1. FB polubione (oba) ;)
  Pracę wyślemy dziś wieczorkiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny temat oczywiscie pracujemy ;)Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fanpage polubione, prace wyslane, zdjęcie konkursowe udostępnione - http://www.mamamagda.ml/2016/05/konkurs-na-pingwinkowy-zestaw-canpolu.html
  Trzymamy kciuki.

  OdpowiedzUsuń
 5. biorę udział z synkiem Davidkiem :) Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej