"Twój anioł z nieba-Katastrofa na plaży"

W ostatnim czasie w naszej biblioteczce zagościła kolejna część przygód Antka i Jego anioła stróża. Bardzo lubię tą serię książeczek. Choć moi chłopcy są na nie jeszcze za mali, to za kilka lat te opowiadania będą jak znalazł.


W najnowszej części Antek wraz z rodzicami przebywa nad morzem. Chłopiec jednak nie jest zadowolony z wakacji. Czuje się samotny i odrzucony, bo jego rodzice poświęcają zbyt wiele czasu małej Karolince. Jest smutny, ponieważ rodzice nie bawią się z nim. Antek sam buduje fort z piasku. Z pomocą swojemu podopiecznemu przybywa jak zwykle Anioł Stróż. Tłumaczy on chłopcu, że pojawienie się młodszej siostry to doskonała okazja do pomocy rodzicom i nauki dzielenia się. Antek bierze sobie do serca słowa Anioła i postanawia być najbardziej pomocnym chłopcem świata...Co z tego wyniknie? Tego nie zdradzę, ale tytuł książeczki jest tu dużą podpowiedzią.
"Katastrofa na plaży" to już siódmy tytuł z tego cyklu. Tak jak poprzednie części, książka jest napisana lekkim językiem i dużą czcionką, a całości dopełniają przyjemne dla oka ilustracje. Polecam całą serię, to idealne i mądre książki dla małych czytelników.Kilka informacji o książce:
Wydawnictwo: Promic Wydawnictwo Księży Marianów
Okładka: miękka
Rok wydania: 2017
Liczba stron: 64
Cena: 14,90 zł
Książka na stronie wydawnictwa kliknij tutaj


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej