Wspaniałe księżniczki, Wspaniałe modelki- książki z brylancikami

 W dzisiejszym wpisie przychodzę do Was z propozycją książeczek aktywizujących stworzonych z myślą o małych dziewczynkach, które kochają błyskotki i piękne stroje. To książeczki, w których nasze pociechy będą mogły kolorować, projektować i przyklejać, rozwijając swoją kreatywność i puszczając wodze fantazji. Poznajcie dwa nowe tytuły z wydawnictwa Aksjomat- "Wspaniałe księżniczki" i "Wspaniałe modelki". 


Książeczki te zostały zaprojektowane tak, by sprawić dużo radości małym dziewczynkom. Mamy tutaj ilustracje przedstawiające różne księżniczki i modelki. Obrazki te należy pokolorować według własnego pomysłu oraz ozdobić dołączonymi do książki brylancikami. Są to kolorowe błyszczące, okrągłe naklejki. W każdej książce znajduje się aż 1000 brylancików! 



Kartki w książce można łatwo wyrwać dzięki czemu z jednego egzemplarza bez problemu może korzystać na przykład rodzeństwo. Na każdej stronie znajduje się króciutki tekst oraz polecenie. Zabawa z tymi książkami to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale również okazja do rozwijania wyobraźni, kreatywności, spostrzegawczości i koordynacji oko-ręka. 



Myślę, że te książki aktywizujące spodobają się dziewczynkom i zapewnią im wiele godzin ciekawej zabawy. 

Książki znajdziecie na stronie internetowej wydawnictwa Aksjomat. 


 

*Post powstał dzięki współpracy recenzenckiej z wydawnictwem Aksjomat.

Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Moje zdjęcie
Aneta S.
Mama Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek, zarówno tych dla dzieci, jak i literatury dla dorosłych. Fanka zabaw kreatywnych, puzzli i wycieczek po Polsce. Żłobkowa ciocia, która kocha swoją pracę:)

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej